درباره ما

شرکت سرمایه­ گذاری توسعه توکا در تاریخ 1383/07/08در قالب شرکت سهامی خاص تحت شماره 23169 باسرمایه اولیه یک میلیارد ریالی در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است و عملیات خود را از همان تاریخ در زمینه خرید و فروش اوراق بهادار آغاز نمود. در حال حاضر شرکت توسعه توکا یک شرکت سرمایه­ گذاری است که ضمن فعالیت در بازار سرمایه بر اساس استراتژی­ های تدوین شده قرار است به عنوان یک هلدینگ در زمینه­ های خدمات عمومی، مالی و بازرگانی، مهندسی و پیمانکاری فعالیت ‌نماید.مهمترین مشتریان شرکت توسعه توکا ، شرکتهای فولادی و صنایع پایین­دستی فولاد هستند که با توجه به استراتژی جدید شرکت، مشتریان متنوع­ تر و بازارها وسیع­تر از فولاد خواهند بود.

بر اساس استراتژی­های در حال تدوین ، رئوس بیانیه­ های مندرج در مأموریت شرکت به شرح ذیل می­باشد:

1ـ تامین منابع و مدیریت سرمایه

2ـ ایجاد شرکتهای خدماتی و برنامه ریزی و راهبری و کنترل عملکرد آنها برای انجام فعالیتهای سودآور اقتصادی و مفید برای جامعه

3- خريدوفروش اوراق بهادارشامل سهام شركتهاي پذيرفته شده درسازمان بورس اوراق بهادار،ياسهام شركتهاي درشرف پذيرشدر سازمان بورس اوراق بهادار، اوراق قرضه و اوراق مشاركت كه داراي پشتوانه قوي و حداقل ريسك ممكن سرمايه‌گذاري باشد.

4-خريد و فروش سهام شركتها و همچنين انجام عمليات واسطه‌گري مالي در داخل و خارج از كشور.

5-مطالعه بازار سرمايه و ارائه خدمات مشاوره و آموزش براي ساير اشخاص در زمينه بازار سرمايه و همچنين انجام مشاركت با  اشخاص اعم از حقيقي يا حقوقي جهت خريد و فروش اوراق بهادار.

6-ايجاد اداره امور سهام متمرکز کليه شرکتهاي گروه توکا و ارائه خدمات به سهامداران محترم گروه به صورت يکپارچه.

7-طراحي، تدوين و بكارگيري شبكه اطلاع‌رساني اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار جهت تسهيل دسترسي اشخاص به اطلاعات بازار سرمايه و فروش بسته‌هاي اطلاعاتي بازار سرمايه و روند تغييرات آن.

8-ارائه خدمات مشاوره و راهنمايي شركتها در خصوص پذيرش در سازمان بورس اوراق بهادار.

تماس با ما
آدرس : اصفهان - سي وسه پل ابتداي چهارباغ بالا مجتمع تجاري اداري كوثر فازدوم طبقه دوم واحد 429
شماره های تماس : 03136204785
فکس : 03136204784
کد پستی : 96613-81736
ایمیل :